Samsung Bar Plus 128GB Champagne
€39,95
BAR Plus
Merk: Samsung
Productnummer: MUF-128BE3/APC
Artikelnummer: 071090
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 19
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Samsung BAR Plus MUF-128BE3 – USB-flashstation – 128 GB – USB 3.1 Gen 1 – champagne zilverkleurig
Specificaties
| SSD (solid-state drive) | |
|---|---|
| Leessnelheid | 300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 30 MB/s |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Certificaten | |
| Certificering | KC, FCC, CE, VCCI, RCM |
| Eisen aan de omgeving | |
| Schokduur | 0,5 ms |
| Trillingen, in bedrijf | 15000 G |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kenmerken | |
| Veiligheidsfunties | Magneetbestendig, Schokbestendig, Temperatuurbestendig, Waterbestendig, Röntgenbestendig |
| Compatibele producten | PC, laptop |
| Plug and play | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 109 g |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Breedte | 15,5 mm |
| Breedte verpakking | 101 mm |
| Diepte verpakking | 154 mm |
| Hoogte verpakking | 13 mm |
| Geheugen | |
| Capaciteit | 128 GB |
| Design | |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Waterdicht tot | 1 m |
| Kleur van het product | Zilver |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 22 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |





