Acer Laptop AC Adapter 65W (kleine connector)
€39,95
KP.06503.002
Merk: Acer
Productnummer: KP.06503.002
Artikelnummer: 072911
Voorraad winkel: 5
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibiliteit | Aspire S5-391 |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Instelbare uitgangsspanning | Nee |
| Energie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Output current | 3,42 A |
| Spanning | 19 V |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044090 |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
