Newstar FPMA-D550DBLACK (beugel)
€69,95
FPMA-D550DBLACK
Merk: Neomounts
Productnummer: FPMA-D550DBLACK
Artikelnummer: 060711
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1781
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met de NewStar FPMA-D550DBLACK monitorarm bevestigt u twee flatscreens aan het bureau via een bureauklem of bladdoorvoer.
Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor. De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de horizontale arm.
De FPMA-D550DBLACK heeft 3 draaipunten en is geschikt voor 2 schermen t/m 32″. Het draagvermogen van de arm is 8 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75×75 mm of 100×100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Ergonomie | |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 440 mm |
| Diepte-instelbereik | 40 - 460 mm |
| Draaihoek | 180° |
| Draaihoek | 360° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Draaibaar | Ja |
| Breedte instelbereik | 0 - 800 mm |
| Draaien | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Bureaubladdikte (max) | 8,8 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Maximaal draagvermogen (per monitor) | 8 kg |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Beeldscherm | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Montagewijze | Bureau |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet (EU) | 96 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,8 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 505 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 265 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 375 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,8 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 440 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 489 mm |
| Gewicht | 4,32 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 4,8 kg |


