Newstar FPMA-W820 flat panel muur steun
€39,95
FPMA-W820
Merk: Neomounts
Productnummer: FPMA-W820
Artikelnummer: 010213
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 14
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Maximaal draagvermogen (per monitor) | 15 kg |
| Ergonomie | |
| Draaihoek | 180° |
| Draaibaar | Ja |
| Afstand tot de muur (min) | 5 cm |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180° |
| Afstand tot de muur (max.) | 25 cm |
| Draaien | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | LCD/LED/TFT |
| Maximale schermgrootte | 68,6 cm (27") |
| Overige specificaties | |
| Bevestigingsstandaard | VESA |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Land van herkomst | China |
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 15 kg |
| Soort | Volledige beweging |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 12 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 13 kg |
| Producten per pallet (EU) | 360 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 375 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 340 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Verpakking | |
| Netto gewicht pakket | 1 kg |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Hoogte verpakking | 285 mm |
| Gewicht | 830 g |
| Beeldscherm | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90° |
| kantel aanpassingen | Ja |


