ACT USB-C Hub, 4x USB-A
€19,95
AC6420
Merk: ACT
Productnummer: AC6420
Artikelnummer: 081523
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1429
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De ACT AC6420 USB-C Hub voegt 4 USB-A poorten toe aan je laptop of computer met USB-C. De hub is compatibel met de USB 3.2 Gen1 standaard, ook wel USB 3.0 genoemd, met een overdrachtssnelheid van SuperSpeed USB 5Gbps. Door de handige kabel van 50cm bungelt de hub niet aan je laptop wanneer deze op een standaard staat of op een bureau is geplaatst.
Voeg vier extra USB-A poorten toe aan je laptop
De ACT AC6420 USB hub heeft een lichtgewicht ontwerp dat gemakkelijk in je laptoptas past. De hub voegt vier extra USB poorten toe aan je laptop of computer met USB-C voor het aansluiten van USB-A randapparatuur.
SuperSpeed USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) 5Gbps
De ACT AC6420 hub voldoet aan de USB 3.2 Gen1 standaard. Deze standaard maakt datasnelheden mogelijk tot 5Gbps. De AC6420 4-poorts hub is te gebruiken met USB 3.0 en USB 2.0.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Prestatie | |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Energie | |
| Soort voeding | USB |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 20 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Type verpakking | Hangende doos |


