ACT USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) Hub 4 port
€19,95
AC6300
Merk: ACT
Productnummer: AC6300
Artikelnummer: 078968
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 958
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Extra USB poorten nodig voor je laptop of computer? De AC6300 Hub biedt vier extra USB-poorten. De AC6300 ondersteunt tot maximaal 4 USB-apparaten en is compatibel met USB 3.2 Gen1 voor een maximale doorvoersnelheid tot 5Gbps. Deze lichtgewicht hub is voorzien van een blauwe indicatieled en heeft vaste kabel met een lengte van 50 centimeter.
Voeg extra USB-poorten toe aan een laptop
De AC6300 USB Hub heeft een lichtgewicht ontwerp en past gemakkelijk in een tas. De Hub biedt vier extra USB-poorten voor een notebook en computer voor zowel onderweg als thuis.
USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) ondersteuning
De ACT AC6300 ondersteunt de USB 3.2-standaard waarmee je profiteert van een maximale snelheid tot 5Gbps. Sluit de hub aan op een laptop of computer met de vaste, 50 centimeter lange, USB 3.2 kabel. De AC6300 4-poorts Hub is backwards compatibel met USB 3.1, USB 2.0 en USB 1.1.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Prestatie | |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 95 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |




