ACT USB – Serieel adapter (RS232)
€19,95
AC6000
Merk: ACT
Productnummer: AC6000
Artikelnummer: 078967
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 998
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De ACT USB naar Serieel Converter stelt je in staat om een serieel apparaat aan te sluiten op de USB poort van je pc of notebook! De USB naar Serieel Converter heeft een 9 polige aansluiting en de kabellengte bedraagt 1,5 meter. Deze usb naar serieel converter is high performance en is daardoor compatible met de meeste apparatuur. Speciaal geschikt voor de kritische gebruiker.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Kenmerken | |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | USB Type-A |
| AWG draad omvang | 28 |
| Aansluiting 2 | DB-9 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 119 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |





