ACT Schroefloze 3.5 inch SATA HDD Behuizing
€29,95
AC1405
Merk: ACT
Productnummer: AC1405
Artikelnummer: 078592
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 995
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De AC1405 Schroefloze 3.5 inch SATA HDD Behuizing is de ideale oplossing voor het opslaan en delen van video’s, foto’s en andere bestanden. Het schroefloze ontwerp zorgt ervoor dat je heel eenvoudig een 3.5 inch HDD inbouwt. Met de USB 3.2 Gen1-aansluiting haal je een maximale doorvoersnelheid tot 5Gbps.
USB 3.2 Gen1-ondersteuning
De AC1405 heeft een snelle USB 3.2 Gen1-verbinding. Samen met de ondersteuning van UASP (USB Attached SCSI-Protocol) kun je data met een maximale snelheid tot 5Gbps overzetten. Een USB 3.2 Gen1-kabel wordt meegeleverd.
Schroefloze montage
Door het schroefloze ontwerp van de AC1405 is het installeren van een SATA harde schijf wel heel gemakkelijk. Open de behuizing, verbind de harde schijf met de SATA-connector en sluit vervolgens de behuizing. De AC1405 is nu klaar voor gebruik. Sluit de meegeleverde USB-kabel aan om de AC1405 met je notebook of pc te verbinden. Ook wordt de voedingsadapter meegeleverd die de harde schijf van stroom voorziet.
Ook geschikt voor een USB 2.0-aansluiting
Geen USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)-poort op je laptop of pc? Sluit de ACT AC1405 gewoon aan op een USB 2.0-poort.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 92 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Breedte | 187 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-B |
| Geslacht USB-connector | Vrouwelijk |
| Design | |
| Type product | HDD-/SSD-behuizing |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| LED-indicatoren | Ja |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA II, SATA III |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 494 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A naar USB Type-B |
| Externe adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Prestatie | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Opslagmedia | |
| Opslag schijfgrootte | 3.5" |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |





