Epson 603XL Yellow
€19,95
C13T03A44010
Merk: EPSON
Productnummer: C13T03A44010
Artikelnummer: 067305
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 267
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Lage kosten, maar betrouwbaar
Profiteer van betrouwbare, levendige en heldere afdrukken tegen zeer lage kosten met de vierkleuren 603-inkt van Epson. Dankzij de combinatie van dye-kleureninkten en zwarte pigmentinkt produceert deze inktset scherpe en kleurrijke afdrukken.
Lagere afdrukkosten dankzij XL-inktpatronen
Met de nieuwste inktreeksen biedt Epson een brede keuze aan standaard of extra grote (XL) inktpatronen. XL-inkten zijn ideaal voor afdrukken in grote hoeveelheden en ze kunnen u helpen uw afdrukkosten te verlagen.
Geoptimaliseerd voor Epson-printers
Epson-inkten en -papier zijn speciaal ontwikkeld om samen te werken met Epson-printers en keer op keer de beste resultaten te leveren.
Kies voor originele Epson-inkt
Geniet van probleemloos en betrouwbaar afdrukken met originele inkten van Epson. Wij investeren in uitgebreid onderzoek en high-tech productiefaciliteiten, en onderwerpen onze producten aan een strikt testprogramma om u te kunnen voorzien van een product van de hoogste kwaliteit.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printkleuren | Geel |
| Compatibiliteit | Expression Home XP-2100, XP-2105, XP-3100, XP-3105, XP-4100, XP-4105, WorkForce WF-2850DWF, WF-2835DWF, WF-2830DWF, WF-2810DWF |
| OEM-code | C13T03A44010 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Volume gekleurde inkt | 4 ml |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 15 g |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 3400 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 340 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 340 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 3400 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 146 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 102 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 260 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 393 g |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946670300 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 103 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Breedte verpakking | 26 mm |
