Epson 502XL Cyan
€22,95
502XL
Merk: EPSON
Productnummer: C13T02W24010
Artikelnummer: 049337
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 17
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Epson 502XL – 6.4 ml – hoge capaciteit – cyaan – origineel – blister – inktcartridge – voor Expression Home XP-5100, XP-5105 WorkForce WF-2860, WF-2860DWF, WF-2865DWF
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Volume gekleurde inkt | 6,4 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 470 pagina's |
| Printkleuren | Cyaan |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| OEM-code | C13T02W24010 |
| Compatibiliteit | WorkForce WF-2860DWF, WF-2865DWF Expression Home XP-5100, XP-5105 |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 3400 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 340 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 340 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 3400 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 146 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 102 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 260 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0 g |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946652986 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 41 g |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Breedte verpakking | 102 mm |
