Epson 502XL Black
€36,95
502XL
Merk: EPSON
Productnummer: C13T02W14010
Artikelnummer: 049336
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 913
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Lage kosten, maar betrouwbaar
Profiteer van betrouwbare, levendige en heldere afdrukken tegen zeer lage kosten met de vierkleuren 502-inkt van Epson. Dankzij de combinatie van dye-kleureninkten en zwarte pigmentinkt produceert deze inktset scherpe en kleurrijke afdrukken.
Lagere afdrukkosten dankzij XL-inktpatronen
Met de nieuwste inktreeksen biedt Epson een brede keuze aan standaard of extra grote (XL) inktpatronen. XL-inkten zijn ideaal voor afdrukken in grote hoeveelheden en ze kunnen u helpen uw afdrukkosten te verminderen.
Geoptimaliseerd voor Epson-printers
Epson-inkten en -papier zijn speciaal ontwikkeld om samen te werken met Epson-printers en keer op keer de beste resultaten te leveren.
Het originele artikel
Geniet van probleemloos en betrouwbaar afdrukken met originele inkten van Epson. Wij investeren in uitgebreid onderzoek en high-tech productiefaciliteiten, en onderwerpen onze producten aan een strikt testprogramma om u te kunnen voorzien van een product van de hoogste kwaliteit.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Volume zwarte inkt | 9,2 ml |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 550 pagina's |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| OEM-code | C13T02W14010 |
| Compatibiliteit | WorkForce WF-2860DWF, WF-2865DWF Expression Home XP-5100, XP-5105 |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 45 g |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 3400 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 340 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 340 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 3400 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 146 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 102 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 260 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0 g |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946652962 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Breedte verpakking | 102 mm |
