Yealink SIP-T46U VoIP telefoon
€199,95
SIP-T46U
Merk: Yealink
Productnummer: 1301203
Artikelnummer: 078944
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 49
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Oproep-management | |
| Gesprekken naar een andere telefoon omleiden | Ja |
| Wachtstand | Ja |
| Telefoonfuncties | |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Aantal VoIP-accounts | 16 |
| Nummerherkenning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, HTTPS, SRTP, TLS |
| Prestatie | |
| Stemcodecs | AGC, AJB, AMR-WB, CNG, G.711, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab, VAD, iLBC |
| Luidspreker | Ja |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Grijs |
| Beeldscherm | LCD |
| Handset type | Draadloze handset |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 244 mm |
| Hoogte | 18,5 mm |
| Diepte | 213 mm |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 480 x 272 Pixels |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |


