Yealink SIP-T41P Handset met snoer LCD Zwart
€89,95
SIP-T41P
Merk: Yealink
Productnummer: SIP-T41P
Artikelnummer: 016644
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
The SIP-T41P is a feature-rich sip phone for business. The 3-Line IP Phone has been designed by pursuing ease of use in even the tiniest details. Delivering a superb sound quality as well as rich visual experience. With programmable keys, the IP Phone supports vast productivity-enhancing features. Using standard encryption protocols to perform highly secure remote provisioning and software upgrades.
– Revolutionarily new design
– Yealink Optima HD voice
– 2.7″ 192×64-pixel graphical LCD with backlight
– Up to 3 SIP accounts
– Paper label free design
– PoE support
– Headset, EHS support
– Integrated stand with 2 adjustable angles
– Wall mountable
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 50 °C |
| Telefoonfuncties | |
| Intercom | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Anonieme oproep | Ja |
| Bel park | Ja |
| Oproep opname | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Aantal VoIP-accounts | 3 |
| Nummerherkenning | Ja |
| Oproep-management | |
| Gesprekken naar een andere telefoon omleiden | Ja |
| Wachtstand | Ja |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 6,86 cm (2.7") |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Resolutie | 192 x 64 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| RJ-9 ports kwantiteit | 2 |
| Faxen | |
| Snelkiezen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | LCD |
| Handset type | Handset met snoer |
| Montage | Bureau/muur |
| Type product | IP Phone |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Stroomvoorziening | AC 100-240V, DC 5V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Prestatie | |
| Luidspreker | Ja |
| Stemcodecs | G.711, G.723, G.726, G.729A, G.729B |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 189 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Breedte | 212 mm |
