TP-Link AC1200 Wi-Fi Range Extender RE305
€44,95
RE305
Merk: TP-Link
Productnummer: RE305
Artikelnummer: 022581
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 43
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
– Brings Wi-Fi dead zone to life with strong Wi-Fi expansion at combined speed of up to 1.2Gbps
– Operates over both the 2.4GHz band(300Mbps) and 5GHz band(867Mbps) for more stable wireless experience
– Intelligent signal light helps to find the best location for optimal Wi-Fi coverage by showing the signal strength
– Works with any Wi-Fi router or wireless access point
High-Speed Dual Band Wi-Fi for Better Connections
The RE305 lets you keep more devices connected at the same time with its 2.4GHz 300Mbps and 5GHz 867Mbps dual bands. Use the 2.4GHz band to send email and browse the web, and the 5GHz band for gaming and HD streaming.
Built-in Access Point Mode
RE305 is more than a wireless range extender. Simply plug the Ethernet cable into its Ethernet port to easily turn your wired internet connection into a dual band wireless access point.
Easy Management and Remote Control
The RE305 works with all Wi-Fi routers. You can use TP-Link’s free Tether app to set up the range extender from any Android or iOS device in minutes. This feature-rich phone app allows you to enjoy not only hassle-free installation, but also access to advanced network management, all at your fingertips.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Netwerk | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 867 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Soort antenne | Intern |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Kenmerken | |
| Antennas quantity | 2 |
| Overdrachtssnelheid | 867 Mbit/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP |
| Beheerfuncties | |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Reset button | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Design | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort | Netwerkrepeater |
| Land van herkomst | China |
| Zendvermogen (CE) | 17 dBm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 77 mm |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 7,8 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 7,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 60 Hz |
| Type stekker | Type I |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |


