TP-Link Deco X60 (2-pack)
€279,00
Deco X60
Merk: TP-Link
Productnummer: DECO X60(2-PACK)
Artikelnummer: 077542
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-Link Deco X60 – Wifi-systeem (2 routers) – maas – GigE – 802.11a/b/g/n/ac/ax – Dual Band
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Stroom, Status |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 110 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Soort antenne | Intern |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Generatie mobiel internet | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Prestatie | |
| BeamForming | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Aantal gastnetwerken (5 GHz) | 1 |
| Aantal gastnetwerken (2.4 GHz) | 1 |
| Dynamisch IP-adres | Ja |
| Statische IP | Ja |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 2402 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 574 Mbit/s |
| Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 4.4, Android 5.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12, iOS 13, iOS 9.0 |
| Kenmerken | |
| Port forwarding | Ja |
| Antennas quantity | 4 |
| Processor | |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Ingangsstroom AC-adapter | 0,8 A |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Ethernetkabel | Ja |
| Aantal eenheden inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Beveiliging | |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Firewall | SPI |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
