Jabra BIZ 2300 Mono NC
€89,95
BIZ 2300 QD Mono
Merk: Jabra
Productnummer: 2303-820-104
Artikelnummer: 018309
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 12
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Duidelijke en heldere gesprekken voor contact centers
De medewerkers van uw contact center zijn de frontlinie van uw merk. De Jabra BIZ 2300 zorgt ervoor dat elk gesprek met de klant een geweldige ervaring met uw merk is. Deze nieuwe bedrade headset is voorzien van HD Voice/Wideband luidsprekerprestaties en ongeëvenaarde noise cancellation-technologie.
Zorg dat de medewerkers van uw contact center tevreden zijn
De Jabra BIZ 2300 voor contact centers combineert een lichtgewicht en duurzaam ontwerp met onopvallende, professionele Scandinavische lijnen. De Jabra BIZ 2300 werkt geweldig, ziet er fantastisch uit en is ontworpen voor gebruiksgemak. Het is een zeer comfortabele headset voor dagelijks gebruik.
De duurzame contact center-headset
De Jabra BIZ 2300 heeft een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding. Behalve de breekbestendige microfoonarm die 360° kan draaien en de met Kevlar verstevigde kabel is de Jabra BIZ 2300 gebouwd om te voldoen aan de hoge eisen die door een contact center gesteld worden.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Headset type | monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| HD-stem | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | supraaural |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 - 4500 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 99 dB |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 49 g |
| Hoogte | 67 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Breedte | 141 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Opbergetui | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| QD-connector | Ja |
| Snoerlengte | 1,075 m |
| Kenmerken | |
| Impedantie | 300 Ohm |
| Microfoon | |
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoontype | Boom |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, UL, cUL,EAC, RCM, KCC, RoHS, REACH |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 56 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 592 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 495 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,06 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 293 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 140 g |




