Nedis Actieve USB 2.0-Verlengkabel A Male – A Female 5,0m
€12,95
Actieve USB-Kabel | USB 2
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL60EXTBK50
Artikelnummer: 080698
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 645
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| AWG draad omvang | 28/24 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 5 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 40 mm |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 159 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |


