Nedis USB 2.0-Kabel A Male – Mini 5-Pins Male 1,0 m
€3,95
USB-Kabel | USB 2.0 | USB
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL60300BK10
Artikelnummer: 080393
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 618
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB A |
| AWG draad omvang | 28/26 |
| Aansluiting 2 | Mini-USB B |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Contactmateriaal | Koper |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| Aantal per doos | 220 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,58 kg |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 39 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |


