Nedis DisplayPort Male – DisplayPort Male 3,0m
€14,95
CCGL37010BK30
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL37010BK30
Artikelnummer: 081366
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 453
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 134 g |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kenmerken | |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Kabel materiaal | PVC |
| Materiaal connectorbehuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Connector-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Bandwidth | 21600 MB/s |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 128 g |
| Poorten & interfaces | |
| DisplayPort versie | 1.2 |


