Nedis DisplayPort Male – DisplayPort Male 2,0m
€10,95
DisplayPort-Kabel | Displ
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL37010BK20
Artikelnummer: 080942
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 5761
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kenmerken | |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Kabel materiaal | PVC |
| Materiaal connectorbehuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 106 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 21,6 Gbit/s |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Poorten & interfaces | |
| DisplayPort versie | 1.2 |


