Nedis DVI-D 24+1-pins male – DVI-D 24+1-pins male 2,0m
€9,95
DVI-Kabel | DVI-D 24+1-Pi
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP32001BK20
Artikelnummer: 077448
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 7,5 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Kenmerken | |
| Connector 1 pinout | 24+1 |
| Connector 2 pinout | 24+1 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | DVI-D |
| Aansluiting 2 | DVI-D |
| Kabelhulsmateriaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Contact geleider materiaal | Platina |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 219 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |


