Nedis Verlengkabel – IEC-320-C14 – IEC-320-C13 2,0m
€6,95
CEGP10500BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CEGP10500BK20
Artikelnummer: 064884
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This power extension cord can be used to extent the present power cable that is used for mains-powered devices such as PC’s.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kern afmeting | 0,75 mm² |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal geleiders | 3 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Aansluiting 2 | C13 stekker |
| Aansluiting 1 | C14 stekker |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Diameter | 6,5 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 186 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |



