Nedis Molex Male – PCI Express Male 0,15m
€3,95
CCGP74060VA015
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP74060VA015
Artikelnummer: 064768
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 131
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This cable is suitable for creating a power connection for your VGA cards.
– 1x Internal Power Cable
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Bedoeld voor | Video-kaart |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Kenmerken | |
| Verbindingshoek | 90° |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 2 | Molex (4-pin) |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aansluiting 1 | PCI-E (6-pin) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Geel |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |



