Nedis CAT6 S/FTP-Netwerkkabel 0,5m Rood
€2,95
CCGP85221RD05
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP85221RD05
Artikelnummer: 064859
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Cable to connect a PC to a home network.
– CAT6 technology supporting up to 1000 Mbps ethernet
– Full copper conductor to ensure superior transmission properties
– Flexible strain relief to avoid cable fractures
– Durable moulded connectors specifically designed for intensive usage
– LSZH (Low Smoke Zero Halogen) cable jacket
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| AWG draad omvang | 27 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aangegoten tule (kap) | Ja |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelafscherming | SF/UTP (S-FTP) |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Outer diameter | 6,2 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Bevat geen | Halogeen |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 28 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Kleur van het product | Rood |



