Nedis Mini-DisplayPort Male – DisplayPort Male 1,0m
€9,95
CCGP37400BK10
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP37400BK10
Artikelnummer: 064825
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Kabel materiaal | Koper |
| AWG draad omvang | 30/32 |
| Aansluiting 2 | Mini DisplayPort |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 45 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |



