Logitech M720 Triathlon
€59,95
M720
Merk: Logitech
Productnummer: 910-004791
Artikelnummer: 043774
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 696
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ontworpen voor duurzaamheid, veelzijdigheid en comfort
Boek succes met de M720 Triathlon Mouse in een wereld waarin steeds meer apparaten worden gebruikt. U stoomt door uw taken door naadloos tussen 3 computers te wisselen, en vliegt door documenten en webpagina’s dankzij supersnel scrollen. Verhoogde efficiëntie betekent dat deze Bluetooth®- en Unifying-muis tot 24 maanden lang werkt op één enkele AA-batterij. En dat alles in een middelgrote vorm die comfortabel onder uw hand past.
Easy-Switch-technologie
Koppel uw muis met drie computers en schakel dan naadloos tussen deze apparaten door gewoon op de knop te drukken die handig onder uw duim is geplaatst. De drie verlichte nummers geven altijd aan met welk apparaat u bent verbonden.
Supersnel scrollen
Vlieg door lange documenten en webpagina’s met een draai van het wiel (en stop meteen), of schakel naar kliksgewijs scrollen wanneer precisie is vereist.
Duurzaam, gerond ontwerp
Met knoppen die tot 10 miljoen klikken kunnen weerstaan, heeft de M720 het uithoudingsvermogen van een atleet. Het extra grote ontwerp voor de rechterhand ligt prettig in uw handpalm, met een rubberoppervlak dat zacht aanvoelt.
Batterijlevensduur van 24 maanden
Profiteer van de verhoogde efficiëntie met 24 maanden vermogen op één enkele AA-batterij. Met de aan-uitschakelaar gaat de muis nog langer mee, en de indicator waarschuwt u wanneer de batterij leegraakt.
Gepersonaliseerde productiviteit
Ontdek alle mogelijkheden. Door de Logitech Options™-software te downloaden kunt u alles naar wens op Mac® OS X en Windows® afstemmen. Maak taken en wijs ze toe aan knoppen met behulp van stapsgewijze instructies. Er is een handleiding beschikbaar waarin uw vragen worden beantwoord.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 45 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Breedte | 74 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte verpakking | 184 mm |
| Breedte verpakking | 93 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Unifying receiver | Ja |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060650811 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 101 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 407 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Muis | |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 8 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Nee |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Stroombron | Batterijen |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 188,4 g |








